SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford C-Max 1.6 TDCI 173000km
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '18
Lloji :
Ford C-Max
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
187373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford C- MAX 1.6 TDCI Vetura eshte e ardhur nga italia, E doganuar dhe regjistruar ne dhjetor t 2017, pronari i 2 veturen e posedoj nga viti 2009 ku ne at kohë ka pasur 60000 km, tani ka 173000 e mbajtur me servise ne rregull qdo 10000 km servisi i ardhshem ne 180000km rrypi dhembezor i nderruar ne 152000 km , vetura shitet per shkaqe migrimi, veture shum e mire per familje ka hapsir te mjaftueshme dhe shpenzime shum te vogla Qytet 5.7-6.0/100kmh Rruge te hapur 4.5-5.0/100kmh. Vetura ka keto opsione: -Klim funksionale. -ABS. -Komanda ne timon. -Mbyllje qendrore. -Drita te mjegulles. Vetura perkthehet menjeher nuk eshte hipotek. Mund te kontaktoni ne viber +383049262652. Cmimi 5200 i diskutueshem!

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »