SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
187545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307, HDI, viti prodhimit 2004, Klim, Central, airbeg te perparem dhe ne karrige, ABS, etj, ne gjendje shum te mir teknike dhe estetike,

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »