SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI 2009
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
187753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(Per info kontakto n'tel)+41765007333 viberAudi A3 2.0 TDI Qmimi 8.800€Viti i Prodhimit 13.01.2010Pa dogan vetura gjindet ne chKm t'garantuara 210000 **Timon Multifunksional**Dy Qelsa nga Fabrika**Drita Lled para e Mbrapa**Drita Xenon dhe Bi-Xenon**Senzor te Shiut dhe te Dritav**Senzora per Parking**Klima Tronik dy Zonale**Timoni me levizje sipas deshires**Bagazhi hapet ne telekomand**Timonin Servo**Abs & Esp**Air Bag, Alarm e Centrall**Xhama me Rrym dhe me Nxemje**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje**Xhamat mbrapa te errsuar**Etj. . .

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »