SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2.0 2010
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
187888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte Ultra loaded.
Makina eshte automatike dhe ka Prox Remote (pra eshte keyless control)
Ka ulese elektronike dhe me nxemje.
Makina eshte ngjyre e zeze
Ka opcionin 4Control qe do te thote se ne kthesa merr kthese me 4 rrotat.
Ka GPS te integruar.
Eshte shume ekonomik, dizel dhe hargjon 5.7 ne rruge te kombinuara, 4.8 ne autostrade.
Makina ka te kaluar 220km. Me liber servisimi nga Franca dhe ne Kosove eshte kontrolluar tek AutoMita.
Tabelat jane KS dhe ka vetem nje pronar pas kthimit te tabelave nga Franca.
Bagazhi ka madhesi te madhe dhe karrikat prap kane hapsire te mjaftueshme.
Eshte e standardit Euro5.
Makina ka opcionet e Cruze.

Presim vetem bleres serioz dhe nuk bejme ndrrime.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »