SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 ALLROAD QUATTRO S-TRONIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Audi Allroad
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
300000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
187891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 ALLROAD QUATTRO S-TRONIC
Fuqia Motorit: 3.0 V6 TDI
Kapacitet:180kw
Karburant:Naft
Marshi:Automatik-7shpejtesi
Liber Servisit:PO
Ulset:5
Viti prodhimit:2012/9
Dritat LED para dhe mbrapa Dritat.BI XENON
Mbajtesin e distances DISTRONIC
Senzorat e parkingut para dhe mbrapa
Mobil:☏ +377 (44) 504 054
Prizren-Tirana,Kosovë
www.erber-ks.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »