SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9 CDTI AUTOMATIK
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
188079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 1.9 CDTI ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i sapodoganuar. Viti i prodhimit 06.2006
- Marsh Automatik
- Liber servisi
- Klime
- Navigacion sistem
- Timon multifunksional
- Bord kompjuter
- Tempomat
- Karrige me nxemje
- 2 Çelsa
- Xhama me rryme
- Air bag
- CD/Radio Player
- Fellne alumini Opel me goma te mira dimri
Etj.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »