SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
188099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 6 2.0 TDI I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIR DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR 044/842/858

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »