SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3D disel 91PS DI te kuqe
Çmimi :
€5,499.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '18
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
188152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3 disel 90 ps Motorrin eco flex me Zingjir
6 Shpejtesi
Senzora parkingu
Dy qelsa me telekomand
Kerr ekonomike e rujtne e shterngume
Klima funksionale
Drita te veqanta me led dhe me Llup ndezen & fiken Automatike
Pulla ne vollan
Xhama te zi ne librez
Boj ndrrim me kerr ma te madh +37745145283Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »