SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 1.6 Diesel me Regjistrim
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
188262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Golf 2 1.6 Diesel me Regjistrim edhe 3 muaj ne gjendje te mirë sipas vitit dhe qdo ditë udhëtoj me Golf vetem se duhet per pak investime ne dokumentaa Garantoj

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »