SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 M Xdrive
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,976
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2009
ID e produktit :
188267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 3.5d 286ps viti 2009,klimatronic nxemje karrika para dhe mbas,airbag,abs ngjendje te shkelqyeshme i doganuar dhe regjistruar para 6 muajsh ne gjendje te shkelqyeshme shum i rujtun per me shum info +37744660896

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »