SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet HONDA CR-V, 2.0i, Elegance, Automatik, 2010
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Lloji :
Honda CR-V
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
188316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda - CRV, prodhim i vitit 2010, pronari i pare dhe i vetem, i blere me kilometrazhe 0,0.. (me dokumentet origjinale te blerjes). I servisuar vetem ne Servis te Autorizuar, i garazhuar dhe ne gjendje shume te mire, 135,000 km te kaluara.
I regjistruar deri me daten 19.03.2019.
Tipi benzin, automatik, verzioni 2.0i Elegance
ULESE ME NXEMJE
KLIMATRONIK
DRITA XENON
XHAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
SENZORA TE PERPARME DHE TE PRAPME
BLUETOOTH TE INTEGRUAR
SHUFRA KULMI PER THULE
MBYLLJE QENDRORE
2 CELSA.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »