SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz ML420 CDI RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2007
ID e produktit :
188370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz ML 420 CDI AMG line(Diesel) i ardhur nga zvicra, i sapo doganuar dhe i regjistruar ne RKS. viti 2007 , te kaluara 186xxx , fellne 22” me goma te veres te reja, vetura ka servisin e kryer dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, posedon te gjitha opsionet (Airmatic,karrigat me nxemje dhe ftohje,shiber,xenon etj..)
Çmimi 19,500€
044954966
Viber&WhatsappPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »