SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
188537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2004 S-Line look 2007
Posedon klim dyzonale
Vetura esht ne gjendje shum te mir
Karrigat me nxemje
Kilometrazha e sakt esht 207.000 km
Per me shum na kontaktoni ne:
049/344/121 si dhe ne viber
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »