SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 3GT 318d Automatik viti 2014 RKS
Çmimi :
€23,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '18
Lloji :
BMW 3 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2014
ID e produktit :
188556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 318d Gran Turismo viti 2014 tabela RKS - 318d 2000cc 150ps - Paketa Sportline - Garazhuar - Automatik - 155.000km me garancion dhe me servise në Idrive - 2 sete Goma te reja Veres dhe Dimer - Servisi i madhe i perfundum. Per informata ne 0037745846846Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »