SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw Touran 2.0TDI Viti 2006
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
188640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Vw Touran me motor 2.0TDI (103kw, 140ps) me marsh manual 6 shpejtesi. Viti i prodhimit 2006. Vetura posedon keto specifika: Ngjyra e jashtme Hiri, ngjyra e mbrendshme krem/zez. Klimatronik Dy zonale, Frigorifer, Radio Navigacaion me Cd/Aux/Bluetooth/Sd Card origjinale. Drita automatike, Senzora shiu ne xhamin e pare edhe tpasem, 4 xhamat elektronik, Timon Servo, 5 karrikat e ndara servo, Tempomat, Board Computer, 3 xhamat e pasem si dhe pasqyret me ngrohje (shkrirje). 4 Gomat e veres te reja ne fellne si dhe 4 goma dimerore ne bandash + goma rezerv. Vetura qdo here eshte servisuar me kohe dhe posedon librat dhe dokumentacionin e serviseve. Vetura eshte e importuar nga Zvicra dhe qe 3 vite jam pronar.
Per info shtes kontakto ne tel 045-291-391, Viber: +38345291391 apo whatsapp +37745291391Postuar nëpërmjet celularit. Ndrrim i mundshem me VW Tiguan 2.0 TDI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »