SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ducato 2.8JTD
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Fiat Ducato
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2001
ID e produktit :
188718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat ducato 2001 diesel i posa ardhur nga zvicrra.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte shum e ruajtur.
Ka doganen e paguar.
Per me shume kontaktoni ne tel ose viber .
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »