SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI SLine - 05 RKS
Çmimi :
€6,666.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
188723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2.0 TDI (103kw - 140ps) SLine Edition ne gjendje te rregullt teknike dhe optike viti 12/2004.
Vetura ka:Fellne OZ 18coll,Xhama elektonik,Pasyqre elektonike,Sensor Shiu,Navi te madh,Karrika me nxemje,Drita me llup Xenon,Hallogenka Xenon ETJ.
Qmimi Diskutohet.
Kontakt 044 459 627 VIBER +383 44 459 627.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »