SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5+ 2.0 TDI - 2006 1 vit RKS
Çmimi :
€6,222.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
188726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw Golf 5+ 2.0 TDI (103kw - 140ps) SportLine Edition ne gjendje perfekte viti prodhimit 12/2005.
Vetura eshte e servisuar me rryp dhemezor,ulje dhe filtera.
Vetura ka:1 vit Rks,Komanda ne timon,Navi te madh + shanzher me 6cd,Fellne te golfit 6 me goma 100% te reja,Sensora shiu,Retrevizor ETJ
Qmimi Diskutohet.
Vlen te ceket se vetura nuk eshte hipotek perkthehet brenda 30min.
Kontakt: 044 459 627 VIBER +383 44 459 627
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »