SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 3.0 tdi aut quattro s-tronic (banes lokal)
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '18
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
44,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
188728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Ajër të kondicionuar me 2 zona
• 4 rrota, frenat ABS
• Shoferi i avionit dhe pasagjeri
• Dritat aktive
• Sistemi Anti-Slip
• Antispinn
• Audi Handsfree
• Audi Sound sistem
• Pasqyrë automatike e retardimit
• Rreze automatike e zhytur
• Vëllimi automatik gjatë makinës
• Drita automatike për drejtimin e ditës dhe të mbrëmjes
• Mbyllja automatike e derës gjatë ngasjes
• AUX & USB hyrje
• Çelësi i bllokimit të fëmijëve në dyert e pasme
• Paketa e ndriçimit
• Makina është inspektuar deri në 2019-01-31
• Blinkers në pasqyrat e pasme
• Bluetooth për thirrje dhe muzikë streaming
• CD stereo
• Treguesi i presionit të gomave
• Ngritëset elektrike para dhe prapa
• Pasqyra e pasme të pasme
• Rimorkio e eliminuar
• Pasqyra elektrike
• Fole shtesë 12v
• Pasqyra e pasme të pasme të imobilizuara
• Kontrollin e lundrimit
• C-lock me telekomandë
• Vend i pasmë i pasëm 60/40
• Kompjuter udhëtimi
• Butoni i mbylljes së dritares
• Ngriti dhe ulni ulëset
• Kllapa Isofix për kolltuk
• Plotësoni broshurën e shërbimit
• Alarm
• Llambat e leximit para dhe mbrapa
• Bërthama e krahut të qendrës me ndarje
• Armrests qendrore para dhe prapa me compartments
• Timon me shumë funksione
• Nisja pa çelës
• Servis te rregullt
• Sensorë parkimi para dhe prapa
• Ngrohës parkimi me timer
• Sensori i shiut
• Drejtuesin e servisit
• Airbag anësor
• Gomat verore në rims Lm
• Karrige sportive
• Funksioni Start / Stop
• Ngrohja e sediljes
• Timon drejtues i rregulluesht
• Mbulesa e shtrimit Alcantara / lëkurë
• Airbag disconnectable P-anë
• Fenerët Xenon
• Pasqyra e jashtme elektrike të anulohet
• Matës i temperaturës së jashtme

Pranoj paret cash. Ndrroj me lokal apo o banes
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »