SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 118d 2.0dizell
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
188794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2008Start stop engine (semafora ndalet)FaceliftXenon bixenon ledKlimatronikDtcAbsManualVetura osht vetem 9 muaj e vozitur ne Kosove dhe ka vetem 186000km te kaluara te garantuara. Posedoj gjith dokumentacionin e serviseve sa osht vozitur ne gjermani si dhe ne kosove.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »