SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
188807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz Vito 111 CDI Viti:2006 E ardhur nga zvicra me dogan te paguar dhe homologim 044142644

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »