SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E220 Cdi Evo Avantgarde nga CH
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '18
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
188843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz w211•E220 CDI•Automatik 7G Tronic•170 ps•Avantgarde•Klimatronic para dhe mbrapa•Ulset me nxemje dhe me ftofje•ulset elektronike•pasqyre elektronike•Navigacion modelit ri, bluetoth, aux,sd•245 mij km•Airbag,esp•Auto Hold Sistem•Senzora parkingu para mrapaNe gjendje perfekte, shum i ruajturi sapo ardhur nga Zvicrra+viber+38649122639

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »