SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mitsubishi SpaceGear 1998
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Mitsubishi Space Star
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
188881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mitsubishi SpaceGear 4x4 Viti 1998- 2.5 tdi- kilometrazha 249000- posedon klim para dhe mbrapa, ka ulset me nxemje esht ne gjendje te rregullt, Regjistrim RKS deri me 20.05.2018 Boj ndrrim me vetura me te vogla- Qmimi 3700€ nr.kontaktues 045 625 711.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »