SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vv cady 2006
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
188903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vv cady i sapo ardhur nga zvicra i cili ka doganen e paguar Viti prodhimit 2006Kilometra:234000 te garantuaraPer info tjera +37745218904 dhe viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »