SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c confortline
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
291,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
188918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c. Confortline 2.0 tdi 8 vintila 1 bergazne. Motorrat me te mire te wolsfagen
Automjeti eshte ne gjendje perffecte
Posedon radio me usb aux
Posedon ekrana ne sediljet e pasme
Klimatronik
Sedilje me nxemje.
Tabela rks.
Felga “disqe” 18 inq me vler 1500 eu orginale
Dhe goma me disqe per dimer gonat michelin
Liber servisimi servisi i madh para 9 000km
Presim te interesuar serioz. Vetura eshte. Me gjdo gje ne rregullPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »