SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo Cross 1.9 diesel
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
188921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo Cross
*Motor Dizell 1.9 TDI ne gjendje shum te mire te gjitha serviset e kryera
*Viti i Prodhimit 2004
*1 vit regjistrim
*4x xhama me rryme
*Hallogenka
*Timon servo dhe multifunksional
*Airbag edhe ne karrika
*KLim A/C funksionale
*CD MP3
*Qeles me teledirigjues nga larg
*Bandasha te aluminit
*Automjeti eshte ne gjendje shum te mire si ne aspektin mekanik dhe optik, servisa te rregullt ,
*Shpenzimet minimale ekonomik
*per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin : 049/648-705
Presim Bleres Serioz.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »