SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat Bluemotion 2.0 TDI
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
188922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat bluemotion viti 2011 sapo ardhur nga Zvicrra pa dogane ne gjendje perfekte manual 6 shpejtsi serviset e kryera te gjitha ne zvicerr me liber te servisit drita automatic drita me llupa asistence drita te mjegulles klimatronic gjama te zi fabrikisht mbrapa ulset mbrapa palohen 165.000Km te garantuara karrikat me nxemje masazh pasqyret me nxemje gomat te reja te dimrit me fellne alumini klimatronic board computer..Presim bleres serjoz,kontakt 045 404 030 dhe viber +38345404030

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »