SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Almera Tino
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Nissan Almera Tino
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
158
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
188941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan Almera Tino viti 2001
1.8 benzin
158.000 kilometra
I servisuar
Rexhistrim deri nentor 2018
Ne gjendje te mir optike dhe motorike

049 606 159
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »