SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
188951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veutra ka regjistrim deri ne muajin Prill 2019.
Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorike.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »