SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 Quattro shpejtesit ne timon F1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
300000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
189034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q5 Quattro shpejtesit ne timon F1
Fuqia Motorit: 3.0 TDI
Kapacitet:176kw
Karburant:Naft
Marshi:Automatik-S-TRONIC 7shpejtesi
Liber Servisit:PO
Ulset:5
Viti prodhimit:2010
Dritat LED para dhe mbrapa Dritat.BI XENON
Senzorat e parkingut para dhe mbrapa
Mobil:☏ +377 (44) 504 054
Prizren-Tirana,Kosovë
www.erber-ks.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »