SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 4MOTION HIGLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
200000.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
189038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 3C 4MOTION HIGLINE
BLUEMOTION
Fuqia Motorit: 2.0 TDI
Kapacitet:130kw
Viti prodhimit:2013/11
Marshi:Automatik-DSG
Karburant:Naftë
Liber Servisit:PO
Ulset:5
Dritat LED para dhe mbrapa
Dritat.BI XENON
Mbajtesin e distances DISTRONIC
Senzorat e parkingut para dhe mbrapa
Navigacion,fellne
Mobil:☏ +377 (44) 504 054
Prizren-Tirana,Kosovë
www.erber-ks.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »