SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 1.9 TDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
189060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 1.9 TDI. I ka 7 ulse dhe eshte ne gjendje shume te mire. Te interesuarit le te lajmrohen ne keta nr: 044-696-110 dhe 049-921-068

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »