SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes GLK 320 cdi. 4x4
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
189081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz GLK 320 diesel 4x4 full ekstra.

AUTOMAT ,DIESEL,224 kuajfuqi,AUX,BLUETOOTH,ABS,AC ,CD/DVD,KUK DEMONTUESE,NAVIGATOR/GPS,FRIZ PER PIJE,SENSORA PARA DHE MBRAPA,SERVICE BOOK,DRITE EXTRA LED,XENON,ESP,Shpejtsi ne timon,Nxemje e motorrit me telekomande,sensor te shiut ,Lekur e zez brenda,Xhamat e zi mbrapa,Karrikat me nxemje,Pasqyret me nxemje,Goma me fellne te dimrit,Goma te reja te veres me fellne.

pa Dogan!

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike , per me shume info kontaktoni ne viber : +46734000074

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »