SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford escort
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '18
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
189124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford escort Viti prodhimit 1991 me 8 muj regjistrim 1.8 diesel Posedon edhe gomat e dimrit me fellne Eshte ne gjendje shum te mir ska nevoj per investimeEshte urgjenteeee dhe qmim i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »