SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
189131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakt : 045667232
Vetura posedon : senzora parkingu para dhe prapa , senzora shiu , nxemje nkarrika , klim , abs , esp ,,dy qelsa , liber servisit , serviset e kryera , guma dimri me fellga , guma vere me fellga , dy qelsa , pronari i par ne ks gati 2 vite , hipotek nuk eshte perkthimi behet menjeherPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »