SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
189159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen golf 4 1.9 tdi viti i prodhimit 2003.
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt dhe shume ekonomike.
Serviset i ka te kryera rrypin ( rebrasnon ) , gjitha filterat dhe vajin ( ulen ) .
Vetura posedon 2 qelsa , dy par goma per ver dhe dimer, xhama elektronik , clim, radio mp3 etj etj.
Per informata te tjera tel: 044 344 322 dhe viber .
Cmimi sipas marrveshjes.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »