SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
189318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet caddy life 1.9 tdi me 7 ulse Posedonklim.airbaga.dritaret me rrym pasqyret me rrym+nxemje.5 dyr sentrall servisin e krym tashti +rrypin dhomzor para 2y viteve bojm ndrrim me golf 5+ automatik dhe me seat leon ose altea automatik vetem diesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »