SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Opel Astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1992
ID e produktit :
189404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 1.7 diesel.vetura eshte ne gjendje perfekte pune dhe posedon regjistrim deri me:20.11.2018.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »