SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET A CLASS
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
189413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET A CLASS LUNGO 1.7 nafte viti 2003 Km 190000 sensor parkimi para,mbrapa baxha e madhe meshine komlet sediljet me ngrohje gomat 90% nje pale goma rezerve ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale e gacme per prova nga ana juaj ku te deshironi ju Cmimi 3200 €i diskutushem :Per info ne inbox ose cel +355 692771114

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »