SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo 1.2
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
ID e produktit :
189422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW POLO 1.2 BENZIN

Shitet polo 1.2benzin 
Gjendje perfekte serviset e kryera
Fellne alumin
Viti 2006
Ardhje nga zvicrra është bler 00/km
Është e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »