SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
189451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 1.9 TDI , DSG Automatik / Tiptronik 7 shpejtsi + (ndrrusi i shpejtsive ne timon) , Viti i prodhimit 2008 , Ngjyr metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon : - Board kompjuter - 2 qelsa - Klimatronik - Navigacion , GPS - Ekran i madh touchscreen - Aux , Bluetooth - Komanda n'timon - Tempomat , Telefon - Karrika me nxemje - Senzor shiu - Senzor parkingu - Interier shum te ruajtur - Mbyllje qendrore - Drita me Llupa dhe Kristal - Xhama kollor - Fellne dhe 4 Goma dimri t'reja , etj ... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme dhe ka te gjitha serviset e kryera ------------- Info : 044 657 921

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »