SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra 2005 e sapo doganuar ks
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
189494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 2005 1.9 dtci me naft ; abs klima radio cd player 6-shpejtsi drita te mjeglles xhamat e zi ne librez xhamat elektrik qels me cenral karrig gjysym likur goma te reja 15 me fellene e sapo doganuar ks nga zvicrra librin e servisit te kryera ne ko kilometrazha 200000 km etj vetura si jash po ashtu dhe mbrenda asnj defekt ne gjendje perfekte pres blers serioz na kontaktoni 045-274-299 ose 044-785-260Postuar nëpërmjet celularit.ose viber 0038345274 299 &0038344785260
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »