SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.7 CDT 2005
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
189508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.7 CDT viti 2005 regjsitrim edhe 6 muj hargjime shum t vogla vetura n gjendje te rregullt dhe shum te mir E punuar ekstra xhama te zi, Muzik pioner, Drita Xenon, Goma te reja, Servisin e kompletuar para 2 muajve

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »