SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 TDI 170 PS Automatik
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
189519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klimatronik
Karrka Likur dhe me ngrohje dhe elektronike
Xenon / Bi Xenon
Tempomat Auto controll
Me Perde mbrapa
Telefon
Blluetoth
170 PS
Pasqyre me senzore qe errsohen

Ne GJendje shum te mire .
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »