SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '13
Lloji :
Fiat Bravo
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
18955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT BRAVO JTD diezel 1.9 dokumenta te rregullta tapiceri shum e mbajtur kamio manuale CD.DVD.RADIO eshte makin shum e paster dhe e rregullt nga te gjitha anet...
Informata rreth publikuesit
Tani
SHKODER [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »