SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 automatik
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
189572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 2.0 automatik viti 2009 ne gjendje shum te rregullt 229000 kilometra me liber te servisit i ardhur nga gjermania pa dogan, fellne ,senzor para dhe mbrapa,tempomat etj. bejm ndrrim me golf 5Postuar nëpërmjet celularit. 044-121-049
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »