SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gollf 7
Çmimi :
€9,450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
189610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 7 TDI 77 kw 105 pes e sa po ardhur nga gjermonia....Bluemotion censora prkingu para dhe mbrapa klim tempomat komanda në timon ulse me nxemje Librat e servisit vajin e motorit të sa po ndrruar etj....pa dogan për ma shum info laimrohuni në Nr...044 359 106

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »