SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
189616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura audi a4 viti 2000 e po sa ardhur nga Zvicra në gjendje shumë të mirë teknike të gjith të interesuarit mund të lajmrohen në 044166413 dhe 049400575Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »