SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat karavan
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
189682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat karavan


shitet passat karavani, ne gjendje te shkëlqyeshme me të dhënat si më poshtë:

1.9 TDI ( me nje I te kuqe )
Senzor mbrapa per parkim
Te gjitha serviset e kryera, mund ta deshmoj me dokument te servisit
Goma te reja + një palë goma rezervë
Karrikat me nxemje
Me klime funksionale

Ose bej ndrrim me Opel Astra karavan

Kontakti:
+377/44-326-989 ( viber dhe whatsapp)
049/407-302

cmimi i diskutueshem
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »