SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI Automatik Highline Full Extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:11
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
189747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI 96 Kw 131 Ps
Automatik Tiptronik
Navigacion
Klimatronik
Tempomat
Bordkompjuter
Shiber
Ulse likur
Ulse me nxemje ( para dhe mrapa)
Senzor Parkingu
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra
Regjistrimi i dyte ne kosove
I regjistruar deri 19/03/2019
Ne gjendje te shkelqyshme
044 898 345Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045 891 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »